09 вересня 2022

7 вересня 2022 року викладачі кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін взяли участь у роботі науково-практичного круглого столу «Вивчення криміногенної ситуації в Україні та прогнозування її подальшої динаміки (вплив воєнних факторів)».

Богатирьов

Доктор юридичних наук, професор, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Богатирьов Іван Григорович виспупив з доповіддю «Вплив воєнних факторів на криміногенну ситуацію в місцях несвободи Державної кримінально-виконавчої служби України».

Деревянко

Доктором філософії в галузі права, завідувачкою кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Деревянко Наталією Зеновіївною було підготовлено тези доповіді на тему «Безпека засуджених в місцях несвободи під час воєнного стану». Викладачі кафедри долучились до загальної дискусії та ухвалення рекомендацій за результатами круглого столу.