28 квітня 2022

26 квітня 2022 року проректором з наукової роботи, кандидатом юридичних наук, академіком, професором кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука - Андрієм Боровиком проведено відкриту лекцію: «Покарання та відповідальність у сфері академічної доброчесності в Україні».

EDSW

В межах лекції професором детально проаналізовано усі види академічної не доброчесності в Україні та на конкретних прикладах роз’яснено можливі варіанти кримінальної, цивільно-правової, адміністративної та академічної відповідальності за кожне порушення.

EDWS

Всього послухати онлайн-лекцію підключилось понад 200 слухачів, в тому числі доктори наук, професори з інших навчальних закладів України, зокрема: Національної академії внутрішніх справ, Національного університету «Львівська політехніка», Класичного приватного університету, Інституту публічного та приватного права та багатьох інших.

RFEDW

Усім учасникам наукового заходу лектором скеровану презентацію, яка грунтовно розкриває тему лекції.