28 березня 2023

27.03.2023 року в приміщенні ДЮСШ-4 міста Рівне старшим викладачем кафедри здоров'я людини та фізичної терапії Петруком І.Д. проведений тренінг з навчального предмету ,,Перша медична допомога" для студентів l курсу, спеціальності фізична культура і спорт, факультету ЗФКіС на тему ,,Перша медична допомога на тренувальних заняттях та спортивних змаганнях". Студенти відвідали тренування учнів відділення футзалу ДЮСШ-4, які проводив випускник факультету ЗФКіС Вадим Басич. Крім засвоєння практичних навичок, студенти отримали інформацію від директора ДЮСШ-4 Засморжука В.С. та тренера Вадима Басича стосовно особливостей роботи тренерів у спортивній школі та ринку праці для молодих спеціалістів спеціальності фізична культура і спорт.

Перша до медична допомога