29 березня 2023

Сьогодні на факультет журналістики завітали вихованці Рівненського ліцею №23 Рівненської міської ради.

Школярі фанатіють від світу комунікації, тому долучилися до журналістського клубу в школі і вже встигли випустити примірник видання із об’ємними інтерв’ю.

На факультет журналістики вони прийшли задля розмови із деканом Вікторією Золяк, яка розповіла про особливості підготовки журналістів, їх фахові та особистісні навички.

журналістика

Також гості телевізійної студії МЕГУ поспілкувалися із заслуженим журналістом України Віктором Мазаним, який розповів про особливості функціонування друкованих медіа та ввів у курс особливостей Турніру юних журналістів, що вдруге реалізовується на факультеті.

Новітні виклики та можливості аудіовізуальних медіа привідкрив школяркам доцент Андрій Смусь, який ознайомив гостей із палаючими очима з широким функціоналом журналістів 21 століття.