05 травня 2023

05 травня 2023 р. Левдер Андрій Іванович - кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри історії та Данильчук Віталіна Романівна - кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри методики викладання і змісту навчання освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти провели бінарне заняття здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти, 1 курсу освітньо-професійної програми "Середня освіта (Історія та правознавство)" на тему: "Використання навчального матеріалу з дисципліни "Історія цивілізацій" на уроках історії в школі".

Бінарне заняття

Заняття актуалізувало і закріпило знання здобувачів вищої освіти з історії цивілізацій. Навчальний матеріал висвітлювався на занятті здобувачами вищої освіти шляхом презентацій - розробок уроків з історії у закладах загальної середньої освіти. У ході заняття було обговорено та засвоєно здобувачами вищої освіти основні змістовні аспекти щодо історичних феноменів цивілізаційного розвитку, а також розкрито як практично ці знання і вміння можна реалізувати на уроках історії в закладах загальної середньої освіти. Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри методики викладання і змісту освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Данильчук Віталіна Романівна виступила у ролі експерта щодо презентованих здобувачами вищої освіти власних розробок уроків.

Бінарне заняття

Віталіна Романівна грунтовно проаналізувала навчальні матеріали здобувачів вищої освіти, наголосивши на вдалих і фахово підготовлених розробках уроків. Крім того, Віталіна Вікторівна проінформувала, які в сучасному освітньому просторі найбільш затребувані онлайн застосунки, інноваційні методики і практики, що сприятимуть якісній і грунтовній підготовці майбутнього фахівця, а саме -  вчителя історії.