05 травня 2023

За організації завідувачки кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доцента Деревянко Наталії Зеновіївни, 04.05.2023 року учасникам програми академічної мобільності було проведено практичне заняття на базі Рівненського окружного адміністративного суду.
Практичне заняття проведено суддями Рівненського окружного адміністративного суду Щербаковим В.В. та Махаринцем Д. Є., які також є викладачами кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

СУД

Суддею Щербаковим В.В із запрошенням начальника ВДЗ (канцелярії) Рівненського окружного адміністративного суду Шкіндера М.Ф. проведено коротку екскурсію під час якої студенти дізнались про історію та особливості роботи суду. Окрему увагу було присвячено процесу ведення діловодства в адміністративному суді.
У другій половинні практичного заняття під керівництвом суддів Щербакова В.В. та Махаринця Д.Є. учасники програми академічної мобільності у залі судових засідань відтворили модель судового засідання за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.Учасники змогли відчути себе у ролі судді, секретаря судового засідання, позивача,  відповідача та адвоката. Модель судового засідання викликала надзвичайну цікавість у здобувачів вищої освіти.

СУД

Доцент Щербаков В.В. зазначив що саме такі практичні заняття дають змогу зрозуміти основи діяльності учасників судового процесу та відчути їх на практиці.