06 квітня 2023

У Костопільській міській раді відбулася зустріч з делегацією приватного вищого навчального закладу «Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука».

Керівництво міської ради зустрілось із деканом факультету здоров’я , фізичної культури і спорту, кандидатом педагогічних наук, доцентом Вадимом Ковалем та викладачем вузу, директором волейбольного клубу «Регіна-МЕГУ» першим віце-президентом Рівненської обласної федерації волейболу Юрієм Гарієвським.

Співпраця

Присутні обговорили співпрацю в різних сферах, зокрема : освітній, гуманітарній та спортивній.

Окремо зупинились на питанні співпраці із закладами освіти Костопільської громади, а також обмінялись досвідом реалізації програм у сфері допомоги людям з обмеженими можливостями.

Співпраця

Не оминули і питання розвитку спорту, а саме: покращення тренерської фахової та неформальної освіти в умовах війни.
Джерело: