07 квітня 2023

Сьогодні на факультеті журналістики відбулася пресконференція із власним кореспондентом телеканалу НТН Світланою Прокопчук. Випускниця факультету розповіла студентам, що тільки планують розпочинати шлях у професії, про закулісся роботи власного кореспондента та власні надбання у царині створення якісного контенту.

Пані Світлана приділили вдосталь часу відповідаючи на запитання студентів щодо переваг та недоліків роботи власним кореспондентом та зізналася у тому, що за роки практики лише більше закохалася у журналістську справу. Журналістка зауважила, що оскільки всі люди соціальні, то завдяки роботі їй вдалося не лише познайомитися із великою кількістю прекрасних осіб, але й знайти однодумців та справжніх друзів.

Після початку війни Світлана Прокопчук виїхала до Швейцарії, але не полишила журналістську практику. Вона продовжує готувати репортажі, в яких розповідає про буденні справи української громади у далеких швейцарських містах, особливості перебування наших громадян та заходи на підтримку України, які влаштовуються в країні.