19 травня 2021

Рівненський анестезіолог та учасник 25-ї Української антарктичної експедиції на станції «Академік Вернадський» Ігор Дейнека поділився враженнями від поїздки зі студентами факультету журналістики.

Нещодавно пан Ігор повернувся з полюсу, де зимував у складі наймолодшої команди. Оскільки група залишилася без кухаря, то основну увагу гість приділив процесу розподілу та виконання обов’язків приготування їжі впродовж місяців, проведених на полюсі. Також поділився враженнями щодо проведення вільного часу у спостереженнях за пінгвінами та командними іграми.

rthy

Звісно, більшу частину часу кожен учасник експедиції виконував свою частину профільних завдань. Але для лікаря, на щастя, особливо важких випадків не виникло.

regsdrhg

Нагадаємо, що напередодні старту експедиції Ігор Дейнека вже був на прес-конференції на факультеті журналістики.