13 квітня 2023

Випускниця факультету журналістики МЕГУ Олена Медведєва завітала на пресконференцію у стіни рідного університету.

Письменниця та майстриня продемонструвала численні вишиті книги, завдяки яким двічі потрапляла до вітчизняної Книги рекордів Гіннеса. Пані Олена розповіла студентам та гостям заходу про особливості створення масштабних вишитих фоліантів та відкрила секрети натхнення та поштовхів до творчості.

Круглий стіл

Студентів особливо цікавили питання вибору віршів для вишивання та особливостей початку робочого процесу. Майстриня відверто розповіла про власні вподобання та зауважила, що завжди прислухається до душевних переживань і слідує поклику серця, оскільки вони є найкращим дороговказом.

Присутні змогли перейняти майстерність і у прикладному аспекті, оскільки пані Олена запропонувала бажаючим спробувати себе у вишивці та розпочати свої полотна.

студенти журналісти

Модератор заходу, заслужений журналіст України, лауреат літературної премії ім. У. Самчука, доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості Віктор Мазаний наголосив на тому, що роботи пані Олени світового рівня, їх унікальність та самобутність заслуговує найвищої оцінки. Сама  ж авторка відзначила виключну роль Віктора Степановича у своїй творчій долі та висловила йому подяку за напутні слова, що не раз спрямовували у правильному напрямку.

Книга

На завершення заходу гостя подарувала свою нову книгу «Історії нескорених» студентці першого курсу факультету журналістики Віті Довгалюк за активну участь у пресконференції та найкращі запитання. Фото студента першого курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем′янчука Віталія Карпця