12 квітня 2023

Студенти факультету журналістики взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасний масмедійний простір: реалії та перспективи розвитку». Захід відбувся у змішаному форматі, що дозволило майбутнім журналістам та здобувачам нашого університету долучитися у дистанційному режимі.

конференція

Спікери від факультету журналістики МЕГУ стали частиною пленарного засідання та продовжили свою роботу на секційних обговореннях актуальних медійних проблем сучасності.

Реклама

Співорганізаторами заходу виступили Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, Національний університет «Львівська політехніка» та Запорізький національний університет.