29 листопада 2021

25-26 листопада у Міжнародному економіко-гуманітарному інверситеті імені академіка Степана Дем’янчука проведено щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію «Дослідження інновацій та перспективи розвитку науки і техніки у ХХІ столітті».

книга

Співорганізаторами конференції, спільно з МЕГУ виступили

Краківська академія імені Анджея Фрича Моджевського (Польша),
Університет імені Яноша Кодолані (Угорщина),
Великопольська вища соціально-економічна школа в Срьоді Великопольській (Польща),
Барановицький державний університет (Білорусь),
Університет мені Томаса Бата в Зліні (Чехія),
Університет економіки  в Братиславі (Словаччина),
Європейський інститут подальшої освіти (Словаччина),
Львівський університет бізнесу і права (Львів, Україна),
Університет громадської та індивідуальної безпеки в Кракові (Поьща),
Пан-Європейський університет в Братиславі (Словаччина).

конференція12

Пленарне засідання розпочалось з привітання ректора університету  - професора Дем’янчука Віталія Анатолійовича.

Дем'янчук В.А.

Далі усіх учасників привітав Президент університету - професор Дем’янчук Анатолій Степанович.

Дем'янчук А.С.

Привітали також усіх учасників - керівники вузів-партнерів: проректор Великопольської Вищої соціально-економічної школи в Срьоді Великопольській Єжи Бабіак;  перший проректор Барановицького державного університету Климук Володимир Володимирович; Президент Європейського інституту подальшої освіти Йозеф Затько та багато інших.

Йозеф

Першу доповідь на пленарному засіданні на тему: «Проблемні питання насильства в сім’ї та насильства за ознаками статі»провів проректор з наукової роботи МЕГУ, професор Боровик Андрій Володимирович, який був модератором конференції.

Боровик а.в.

З доповідями також виступили Артур Кісіолек - декан економічного факультету Великопольської Вищої соціально-економічної школи в  Срьоді Великопольській професора (Польща), Климук Володимир Володимирович - перший проректор Барановицького державного державного університету (Білорусь), Джунь Йосип Володимирович - завідувач кафедри математичного моделювання Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» (Україна).

Польща

В учасників конференції до доповідачів була низка запитань, на на які науковці дали обгрунтовані відповіді.

Баргу

В подальшому учасники конференції продовжили участь у секційних засіданнях за 9 напрямами роботи конференції.

Джунь

Всього у роботі конференції прийняло участь понад 250 учасників. Усі учасники, за результатами роботи конференції отримали збірники тез доповідей та сертифікати про участь.