29 листопада 2021

У п'ятницю 26 листопада викладачі та студенти долучилися до роботи Міжнародної науково-практичної конференції "Дослідження інновацій та перспективи розвитку науки і техніки у ХХІ столітті", яку проводили в нашому університеті.
На секції під головуванням доктора педагогічних наук, професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марчук О. О. "Психолого-педагогічні дослідження" проаналізували актуальні питання сучасної психології та педагогіки.

конференція пед фак

Позитивним є той факт, на засіданні були присутні студенти та аспіранти. Було акцентовано увагу  на необхідності розвитку деонтодогічних вмінь студентів та впровадженні психоаналітичних концептів теорії С. Славсона, зосереджено увагу на особливостях превентивного виховання підлітків, сучасних методиках розвитку образного мислення школярів,  інноваційних методах, формах та прийомах навчання і виховання у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.