29 листопада 2021

На факультеті журналістики відбулася прес-конференція з Надзвичайни і Повноважним Послом України, екс-послом України у США, Туреччені, Польщі, доктором філософії Олександром Моциком. Студенти зустрілися з поважним гостем у форматі відео конференції.

На початку зустрічі пан посол розповів про свій шлях у професії, особливості своєї діяльності та роль журналістів у висвітленні роботи посольств та представництв України у різних державах світу. Особливо детально зупинився на специфіці роботи прес-служби посольства та ключових моментах у діяльності прес-секретаря та його помічників.

Студенти цікавилися часом, який посол провів у США та тим, з якими труднощами в контексті інформаційного обміну довелося зіткнутися. Гість відверто розповів про свої стосунки з журналістами, походи на інтерв’ю на провідні американські медіа та бесіди з лідерами держави. Також зауважив, що дипломатам дуже важливо завжди бути готовими до зустрічі з журналістами, оскільки медійники за кордоном полюбляють очікувати офіційних осіб біля представництв та задавати незручні запитання.

пти

Зупинилися й на перспективах України щодо міжнародного співробітництва із США та країнами ЄС. Олександр Моцик прокоментував останні події та висловив свою думку щодо можливих сценаріїв побудови стосунків на найближчі роки.