11 листопада 2021

Чергове засідання учасників Школи педагогічної майстерності відбулося у форматі відеоконференції. Карантинні обмеження дотримані, але робота колективу продовжується у вже звичному для педагогічних працівників форматі.

Цього разу учасники долучилися до обговорення техніки (методології) проведення відкритого заняття. Презентував тему доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови та літератури Віталій Назарець. Кожен з учасників поглибив свої навички та вміння працювати на широку аудиторії та із задоволенням долучився до обговорення.

длор

Ще одним спікером зустрічі став проректор з інформаційного забезпечення та інноваційних технологій навчання університету, кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Ясінський. Він виступив із презентацією щодо використання інтерактивного контенту на порталі дистанційного навчання. Вкрай актуальна тема у зв’язку із введенням карантинних обмежень дозволила учасникам Школи поглибити свої знання стосовно можливостей креативного використання порталу.