28 листопада 2022

Листопадові дні 2022 року в роботі інтеркультурного клубу Opening the Borders, заснованого на базі кафедри романо-германської філології МЕГУ, знаменувалися спільним проєктом між нашим університетом та Жіночим університетом з міста Кобе (KWU), Японія.

ПОЧАТОК

Проєкт передбачає застосування оригінальної технології відеоспілкування в асинхронному форматі на соціальній платформі Flipgrid, яка дозволяє записувати короткі ролики за різними темами прямо на сторінці сайту та миттєво їх публікувати. Відеоролики, створені студентами-учасниками, містять відеовідповіді англійською мовою на запропоновані питання, серед яких – про заповітну мрію, найкращі місця України/Японії, найважливіші речі у житті, шкільні спогади, улюблені пам’ятні речі, особисті впливові події тощо.

зустріч

Flipgrid є інструментом, завдяки якому можна здобути навички соціальної взаємодії й вираження емоцій – окрім висловлення своєї особистої точки зору, будь-який учасник проєкту має можливість прореагувати на будь-яке відео відеокоментарем або відгуком у письмовій формі.
Участь у проєкті такого формату є також ідеальною нагодою розвинути свої комунікативні навички для тих, хто ще не є готовим до спонтанного спілкування з іноземними співрозмовниками або відчуває певний комунікативний бар’єр.

зустріч

Японсько-український проєкт продовжиться до кінця листопада, отже, якщо ви бажаєте долучитися до проєкту й відчути себе частиною англомовної спільноти – ласкаво просимо!
За детальною інформацією звертайтеся до координатора інтеркультурного проєктного клубу Opening the Borders Наталі Нісаноглу
(email: natnisanoglu@gmail.com)