26 січня 2023

25 -26 січня студенти факультету європейської освіти спеціальності «Господарювання та менеджмент» і «Туризм та готельно-ресторанні послуги» успішно склали державний екзамен та захистили кваліфікаційні роботи. Ні повітряна тривога, ні відсутність електроенергії не стали на заваді для гарного представлення своїх знань та дослідницьких доробків. Серед студентів був і гордість факультету Михайло Павлій, військовослужбовець ЗСУ, який зміг вийти на онлайн-зв’язок, боронячи нашу Україну!

захист

Екзаменаційна комісія, у складі якої були викладачі МЕГУ др. Миронець Н.Р., др.. Коваль Л.А. та представники Університету Яноша Кодолані (Угощина) – др. Оршоя Хоффманн, др. Міла Чілла, др. Томаш Регі, координатор Андрій Іваненко, високо оцінили знання студентів та побажали успіхів у подальшій професійній діяльності на благо мирної процвітаючої України!

захист

Вітаємо наших випускників! Ви справжні молодці!