13 лютого 2024

На факультеті кібернетики МЕГУ розпочався захист кваліфікаційних магістерських робіт на спеціальності 122 Комп’ютерні науки.
З перших днів російської агресії студенти-кібернетики МЕГУ встали на захист незалежності та територіальної цілісності України. Перебуваючи під ворожими обстрілами вони старанно продовжували навчання.

Захист ККН

Наші захисники - здобувачі, що перебувають в лавах ЗСУ, найпершими представили свої кваліфікаційні роботи на здобуття ступеня вищої освіти «Магістр».

Захист ККН

В режимі online через відеозв’язок  захищав свою роботу Дідушок Руслан, який перебуває в зоні активних бойових дій на передовій у селищі Роботине.

ЗахисТ ККН

Зміг приїхати на захист Яворчук Назарій з 9-го прикордонного загону імені Січових стрільців.

Захист ККН

За результатами захисту магістерських робіт рішенням Державної екзаменаційної комісії зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки нашим захисникам виставлені оцінки відповідно «відмінно» та «добре».

Захист ККН

Члени ДЕК факультету кібернетики МЕГУ відмітили високу відповідальність студентів як у навчанні так і патріотизмі, та побажали їм вертатися живими та з перемогою.