14 лютого 2024

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука

проводить ХХVІIІ Міжнародні учнівські громадські читання "Я голосую за мир!"

Метою читань є презентація  талановитою учнівською молоддю творів з проблеми війни і миру.

Форма викладу – прозовий або віршований твір.

Обсяг твору – у межах програмних вимог до робіт (творів)

учнів кожної вікової групи

До участі у читаннях запрошуються учні 3-11 класів

Орієнтовна тематика учнівських творів:

«Мир очима дітей», «Війна, на жаль, уже не сон…», «Міста-герої України», «Алея Слави», «Україна – єдина!», «Лист воїну ЗСУ», «Оживають розстріляні квіти», «Герої не вмирають», «Повертайся живим», «Мій голос – майбутнє країни», «Ми наближаємо Перемогу», «Чому я голосую за мир», «Незламність України в єдності народу», «Мій охоронець», «Світло переможе темряву» та ін.

Збірник кращих 200 учнівських творів публікуватиметься до  початку читань.  Учасникам загальних читань буде надіслано запрошення.

Віршовані та прозові твори в електронній версії прохання надсилати до 15 березня 2024 року

за адресою: ya_golosuyu_za_myr@ukr.net

Назва прикріпленого файлу «Я голосую за мир_*** (школа

(прохання у прикріпленому файлі з творами вказувати номер телефону учителя (viber), оскільки зворотний зв’язок та вирішення організаційних питань відбуватиметься виключно у viber- чаті