12 квітня 2023

Перший тиждень квітня видався багатим на події для здобувачів першого бакалаврського рівня ВО історико-філологічного факультету та факультету журналістики, які є учасниками інтеркультурного клубу «Opening the Borders».

По-перше, публічно були підведені підсумки конкурсу в рамках проєкту між МЕГУ та Жіночим університетом м. Кобе (Японія), який проводився в асинхронному форматі. Переможцем став Гилитюк Ігор, який опублікував на спільній платформі Flipgrid найбільшу кількість відеовідповідей і коментарів (17 відео, 20 коментарів). Крім цього, японським учасникам найбільше сподобались відео наших студенток Трачук Вікторії, Вєтрової Іванна, Яцкової Анастасії за їх щирість і позитивний настрій. Переможців конкурсу було нагороджено подарунками, які були надіслані з далекої Японії. З нашого боку також було обрано найкращі відеороботи японських студентів і відзначено призами в українському стилі.

студенти мегу

По-друге, учасники клубу отримали від наших корейських друзів сюрпризи з «culture box» – посилки, що містила національні сувеніри, предмети-асоціації з життям і культурою корейців. Учасники клубу так само зібрали  український культурний бокс для іноземних друзів – вироби ручної роботи в українському стилі, солодощі найкращих вітчизняних виробників, малюнки, канцелярські  товари з національною символікою та інше.

студенти МЕГУ

Запрошуємо всіх студентів приєднатися до інтеркультурного клубу «Opening the Borders» задля відкриття нових обріїв та поглиблення міжнародної співпраці!