11 квітня 2023

Початок квітня в МЕГУ знаменувався не лише поверненням студентів до аудиторій після довгої зими, але й приємною подією. У рамках діяльності інтеркультурного клубу «Opening the Borders» добіг свого завершення проєкт із університетом Фонду Фатіха Султана Мехмета (Стамбул, Туреччина), у якому взяли участь здобувачі першого бакалаврського рівня ВО спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також здобувачі першого бакалаврського рівня факультету журналістики.

Студенти

З появою Інтернету та мобільних телефонів спілкування між людьми спростилося максимально. Цей проєкт реалізував ідею обміну реальними листівками, які були отримані нашими студентами з Туреччини, а турецькими – з України. Надіслані поштою листівки не лише презентували українські та турецькі міста – кожна з них містила захоплюючу історію про визначне місце, написану власноруч кожним учасником. Цей проєкт був чудовим продовженням спілкування з однолітками у відмінному від відеоконференції форматі.

Студенти

Впевнені, що проведені заходи інтеркультурного спрямування не тільки забезпечують розширення кругозору й розвиток комунікативних навичок студентської молоді, а й сприяють міжкультурному діалогу та вихованню глобального громадянства.