06 червня 2022

5 червня відбувся фінал конкурсу есе та творчих робіт «SLAVA UKRAINI!» , організований з ініціативи Ноела Хірманса, професора англійської мови та літератури Лінкольнського університету, штат Місурі, США. Фіналістами конкурсу стали студенти МЕГУ ім. акад. С. Дем’янчука спеціальності «Мова і література (англійська)», а саме:
Богдана Трохимчук (1 курс) – 1 місце;
Владислав Мельник (2 курс) – 1 місце;
Вікторія Трачук (1 курс) – 2 місце;
Анастасія Яцкова (1 курс) – 2 місце;
Марія Бородієнко (2 курс) – 2 місце;
Марія Яловенко (3 курс) – 3 місце;
Анна Іванова (3 курс) – 3 місце;
Діана Додюк (3 курс) – 3 місце;
Дарина Онищук (3 курс) – 3 місце;
Алла Оленіч (3 курс) – 3 місце.
Журі конкурсу відзначило, що роботи учасників здивували творчим підходом, пережитим досвідом у цій несправедливій війні проти нашого народу, зворушили до сліз. Переможці були нагороджені сертифікатами та грошовими винагородами від Ноела Хірманса. Сподіваємося, що згодом реалізується ще один задум проф. Ноела Хірманса – у світ вийде збірник есе та творчих робіт учасників конкурсу. Вітаємо та годимося нашими студентами!