31 березня 2023

28 березня 2023 року в рамках діяльності інтеркультурного проєктного клубу «Opening the Borders» відбулася відеоконференція за участі студентів МЕГУ та Тель-Авівського університету (Ізраїль). Віртуальна зустріч була присвячена темі базових цінностей у суспільстві та розумінню щастя. У заході взяли участь здобувачі другого магістерського та першого бакалаврського рівнів ВО спеціальності «014 Середня освіта. Мова і література (англійська)» історико-філологічного факультету, а також здобувачі першого бакалаврського рівня факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.

Співпраця

Цього разу учасники проєкту спілкувалися у шести мінігрупах – доповідали й демонстрували підготовлені презентації, що висвітлювали певні аспекти теми. На наступному етапі учасники дискутували про те, чого не вистачає для абсолютного щастя, розглядали понятття егоїзму та альтруїзму як протилежних шляхів досягнення щастя і, нарешті, визначили складові щастя в уявленні українців і представників Ізраїля. В цілому захід пройшов у позитивній та невимушеній атмосфері, у формі дружнього діалогу. Підсумовуючи зустріч, учасники клубу "Opening the Borders" поділилися своїми враженнями щодо участі у проєкті, при цьому визначаючи пріоритети щастя та відмінності у розумінні цього поняття представниками двох культур.

Співпраця

Організований онлайн-захід сприяв подоланню студентами міжкультурних та мовних бар’єрів, став платформою для відкритого висловлювання учасниками своїх ідей та ставлення до порушених проблем.