23 вересня 2021

У середу 22 вересня 2021 р. для майбутніх учителів та вихователів було проведено лекцію про впровадження здобутків педагогіки миру в закладах освіти України.

Викладач педагогіки доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти  Марчук О. О. ознайомила присутніх із системою освіти України, внеском академіка С. Дем'янчука як засновника педагогіки миру в розвиток педагогічної думки. Студенти переглянули фільм про Я. Корчака.

qet

Майбутні вчителі української мови, географії, історії, фізичного виховання, інформатики та  вихователі вивчили шляхи виховання дітей та молоді в дусі миру.

До проведення онлайн лекції долучилися студентки педагогічного факультету  Дячук Анастасія, Стецюк Аліна, Максюк Катерина, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта (бакалавр). Вони підготували презентації про виховання дітей в дусі миру, вислови відомих людей про миротворчу діяльність тощо.

asedt

На лекції обговорили також проведення учнівських читань "Я голосую за мир" та функціонування в університеті Музею миру.