10 жовтня 2023

Сьогодні студенти 4 курсу юридичного факультету МЕГУ відвідали Рівненський Науково-Дослідницький Криміналістичний Центр Міністерства внутрішніх справ України.

Нагороди

Під чутливим керівництвом криміналістичних експертів вони отримали унікальну можливість ознайомитися з різновидами експертиз та процесами їх проведення.

Нагороди

Під час візиту, студенти були введені в світ сучасних методів криміналістичного аналізу, а також отримали практичні навички щодо збирання доказового матеріалу, що є важливим компонентом професійної діяльності у сфері правопорядку.

Нагороди

Відвідання Рівненського Науково-Дослідницького Криміналістичного Центру МВС дало студентам важливий погляд на практичні аспекти роботи в цій сфері та підкреслило значущість криміналістики у справедливості та суспільній безпеці.