09 жовтня 2023

09 жовтня на історико-філологічному факультеті пройшло урочисте нагородження переможців міжнародного конкурсу постерів, присвяченого Дню захисників та захисниць України. Символічно нагородження проходило в Музеї Миру МЕГУ.

Нагороди
Студенти історико-філологічного, юридичного, педагогічного факультетів, факультету кібернетики та факультету здоров’я, фізичної культури та спорту, а також іноземні студенти з Туреччини взяли активну участь у конкурсі. В результаті було надіслано 27 постерів, зібрано 392 голоси та обрано 4 переможців.
1 місце зайняла Олександра Ковтунович, студентка 1 курсу юридичного факультету.
2 місце посів Андрій Моцик, студент 1 курсу магістратури факультету кібернетики.
3 місце розділили між собою Вікторія Трачук студентка 3 курсу історико-філологічного факультету, та Аліна Оштук, студентка 1 курсу історико-філологічного факультету.

Нагороди
Окрім того, за рішенням журі конкурсу, було обрано 2 переможців у номінації “The Most Creative Poster”, чиї роботи вирізнялися  креативним підходом. Нагороди отримали Вікторія Антикало, студентка 1 курсу історико-філологічного факультету, та Марія Бородієнко, студентка 4 курсу історико-філологічного факультету. Сертифікати та подарунки переможцям вручали:
Наталія Терновик, проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку.
Ірина Будз, завідувачка кафедри романо-германської філології.
Аліна Лавренюк, начальник міжнародно-проєктного відділу.
Своїми постерами, студенти висловили слова підтримки та подяки усім захисникам  та захисницям України, які боролись та які далі боронять нашу державу.

Нагороди
Організатор конкурсу - кафедра романо-германської філології МЕГУ.