06 жовтня 2021

В Румунії (м. Пітешті) з 29 вересня по 3 жовтня 2021р відбувся Чемпіонат Світу по марафону з веслування на байдарках та каное серед юніорів та дорослих.  У складі збірної команди України студентка МЕГУ факультету здоров'я,  фізичної культури та спорту каноїстка

Студентка

БЕЗНЮК Катерина завоювала бронзову нагороду серед юніорів на дистанції 11 км. 800 м. (з 2-ма перебіжками)

паеремога

Час - 1:07.11,87. Відставши лише на 10 секунд від срібної призерки - Лілі Маткович з Угорщини. Спортсменка тренувалася під керівництвом тренера МАКСИМЧУКА Олександра Андрійовича.  Вітаємо БЕЗНЮК Катерину з першою нагородою такого рівня, та її тренерів ПАВЛЮКА Олесандра Олесійовича і МАКСИМЧУКА Олександра Андрійовича і бажаємо подальших перемог!