19 квітня 2023

Студентка 3 курсу юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Ольга Качинська отримала ІІ місце у Міжнародному правничому конкурсі наукових статей серед здобувачів вищої освіти.

Грамота

Організаторами заходу були  Донецький державний університет внутрішніх справ, Куявський університет Влоцлавеку, Видавництво «Юридика» та надзвичайно авторитетний серед науковців Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Конкурс відбувався за такими тематичними напрямами, як:

• теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень;
  • конституційне право; муніципальне право;
  • цивільне право та цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право;
  • господарське право; господарсько-процесуальне право;
  • трудове право; право соціального забезпечення;
  • земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право;
  • адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право;
  • кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;
  • кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність;
  • судоустрій; прокуратура та адвокатура;
  • міжнародне право;
  • філософія права;
  • юридична психологія.
Боровик

Для участі в конкурсі до організаційного комітету Донецького державного університету внутрішніх справ направлено 62 статті. Організаційним комітетом для участі в конкурсі прийнято 43 статті. Підготував студентку до конкурсу проректор з наукової роботи Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, професор, академік Андрій Боровик.