16 грудня 2022

Сьогодні учасники ІІ обласного конкурсу «Турнір юних журналістів» долучилися до онлайн зустрічі та першого майстер-класу.

Майстер-клас спільно провели заслужений журналіст України Віктор Мазаний та декан факультету журналістики, доцент Вікторія Золяк. Долучилися до конференції також і редактори газет Рівненщини. Редактор сайту "Володимирець.Сity" Людмила Босик зауважила принципові моменти роботи журналіста у царині журналістської етики та дала додатковий стимул для участі - найкращі роботи будуть опубліковані на шпальтах видань.

Учні отримали вичерпну інформацію щодо номінацій, які заплановані у Турнірі та особливості підготовки творчих матеріалів для подачі на розгляд комісії.

На період новорічних свят Турнір юних журналістів переходить у канікулярний режим, щоб відновити свою діяльність наступного року.

новина

Нагадаємо, що бажачі все ще можуть подати заявку на участь.