19 грудня 2022

13 грудня 2022 року відбувся обласний етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Серед здобувачів вищої освіти 2 місце посіла Скуба Ірина Олександрівна (історико-філологічний факультет, 3 курс) та 3 місце – Ничипорчук Альона Миколаївна (економічний факультет, 2 курс).

Вітаємо переможців та викладачів кандидата педагогічних наук, доцента, Овдійчук Лілію Миколаївну  та  кандидата філологічних наук, доцента Миронюк Валентину Михайлівну, які їх підготували!

Бажаємо надалі сприяти вихованню пошани до культури і традицій українського народу, піднесенню престижу української мови серед молоді, підвищенню рівня загальної мовної культури здобувачів  вищої освіти!

Зичимо миру, спокою у Ваших домівках, здоров’я, добробуту й подальших перемог.