22 травня 2022

20 травня ректором Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктором юридичних наук, професором, академіком Академії адміністративно-правових наук Віталієм Дем’янчуком нагороджено кращих науковців університету. За результатами проведеного конкурсу звання «Кращий науковець» третій рік поспіль отримав проректор з наукової роботи, кандидат юридичних наук, академік, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Андрій Боровик.

Боровик

Звання «Кращий молодий науковець» у цьому році виборов завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін університету, доктор юридичних наук, доцент Олег Ільків.

Ільків

«Кращим науковим ментором» університету став професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, засновник наукової школи «Інтелект», яка налічує понад 40 захищених докторів та кандидатів юридичних наук - Іван Богатирьов.

Богатирьов

Звання «Кращий популяризатор» дісталось доценту кафедри теорії та методики початкової освіти, кандидату педагогічних наук, доценту Ользі Хом’як.

Хом'як

«Кращим ученим з наукометричною базою» стала доцент кафедри української мови та літератури, кандидат педагогічних наук, доцент Ліля Овдійчук.

Овдійчук

А звання «Видавець року» дісталось завідувачу кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дісциплін, доктору філософії в галузі права, член-кореспонденту Академії адміністративно-правових наук Наталії Деревянко.

Деревянко

Крім того, із рук ректора Грамоти начальника департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації отримали: завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін, доктор юридичних наук, доцент Олег Ільків, декан юридичного факультету, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Мікулець, декан факультету журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій Вікторія Золяк та доцент кафедри здоров’я людини та фізичної терапії, кандидат біологічних наук, доцент Оксана Боровець.

колаж

Окремим наказом ректор відзначив також Почесними грамотами низку працівників, які показали найкращий результат у науковій роботі на своїх факультетах.

колаж2