22 травня 2022

20 травня 2022 року між здобувачами вищої освіти 8 факультетів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука проведено онлайн-олімпіаду: «Академічна доброчесність студента в освітньому процесі».

Олімпіада

Спеціально-створена комісія оцінювала відповіді команд студентів, кожна з яких включала по два представники від кожного факультету за трьома етапами: відповіді на тестові завдання, відповіді на теоретичні питання, розв’язання практичних задач.

Усі студенти показали високі знання з питань дотримання правил академічної доброчесності, однак перше місце виборола команда здобувачів вищої освіти юридичного факультету, друге місце між собою розділили команди історико-філологічного факультету та факультету журналістики, а третє місце дісталось команді факультету здоров’я, фізичної культури і спорту.