28 грудня 2023

Навчальний рік добіг екватора, а це означає, час підбивати підсумки роботи Студентського наукового товариства за перше півріччя.
Чергове засідання Студентського наукового товариства спільно із Радою молодих вчених відбулось в стінах альма-матер, на якому учасники відзвітували про досягнення в цьому навчальному півріччі та розповіли про плани на наступний семестр. Ідеями щодо розвитку наукових шкіл та напрямками сприянню СНТ в цілому поділились запрошені представники РМВ.
Керівник СНТ  презентувала основні інформаційні розділи оновленої структури  Студентського наукового товариства та звернула увагу присутніх на календар наукових подій України та світу, який постійно оновлюється актуальною інформацією.
Голова РМВ висвітлив основні принципи та ідеї співпраці молоді з науковими школами та результати публікацій 2023 календарного року.
Новини
На завершення засідання увагу присутніх було акцентовано на підготовці до участі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у різних галузях знань у 2023-2024 н.р.
Ще однією метою засідання було – популяризувати роботу  СНТ та РМВ  серед тих, хто ще тільки розпочинає свій науковий шлях. Якщо ти студент/ка та хочеш бути в авангарді української науки, приходь до лав СНТ – ми розкажемо тобі про наукові можливості  в нашому університеті та відповімо на всі твої питання, а декани та проректор з наукової роботи зможуть детальніше розповісти про напрямки наукової діяльності за різними спеціальностями.