27 грудня 2023

«Українську літературну газету» як посібник вперше в Україні використали під час вивчення інформаційних, аналітичних і художньо-публіцистичних жанрів студенти факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем′янчука.
 Новини
Під керівництвом доцента кафедри соціальних комунікацій, заслуженого журналіста України, члена редакційної колегії «Української літературної  газети» Віктора Мазаного першокурсники та другокурсники на практичних заняттях розглянули тематичне наповнення сторінок, на прикладах публікацій вивчили жанроутворюючі ознаки новин, репортажів, статтей, інтерв′ю, рецензій, синтаксичні структури зголовків, їх стилістичне призначення тощо.
 Новини
«Українську літературну газету» розглянули і як приклад якісної преси та рушій і організатор літературного процесу в Україні.
Серед інших завдань, що їх виконали майбутні працівники медіа, – визначення особливостей поліграфічної моделі часопису, у відповідності з якою редакція дотримується стилю у використанні шрифтів, ілюстрацій, інших елементів поліграфічного оформлення.
Значна частина матеріалів «Української літературної газети» у паперовому та електронному вигляді стала частиною особистих журналістських архівів студентів.
Новини
Повідомлення про такий метод практикоорієнтованого навчаня вийшло на сайті «Української літературної  газети»: