01 листопада 2023

На щорічному конкурсі «Spelling Bee» було відзначено найкращих знавців англійського спелінгу. Конкурс «Spelling Bee” був започаткований у США і поширився на всі англомовні країни світу. У стінах Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука змагання стало доброю традицією. Учасники виконували різноманітні завдання: записували і вимовляли по буквах слова, вправлялися у скоромовках, розвʼязували ребус.

Кафедра романо германської філології

За кожне завдання команди накопичували бали, після підрахунку було визначено переможців. Здобувачі першого бакалаврського рівня вищої освіти ОП «Мова і література (англійська)» 1,3 та 2 курсу посіли I, II та III місця відповідно. На заході панувала дружня атмосфера, командний дух та бажання до перемоги. Вітаємо найкращих і бажаємо подальших успіхів!

Кафедра романо германської філології