01 листопада 2023

1-го листопада 2023 року відбулося підписання меморандуму про співпрацю між міжнародним Економіка гуманітарним університетом імені академіка Степана Дем’янчука та КП Рівненським обласним  фтизіопульмонологічним медичним центром в особі ректора Віталія Демянчука та в.о.  директора Мельничук Олени.

ЗФКіС

Організатором підписання даного меморандуму став факультет здоров’я,  фізкультури і спорту ( декан к.пед.н., доц. Коваль В.В.) , а саме кафедра здоров’я людини та фізичної терапії ( зав. кафедри, к. мед. наук, доц. Подоляка П.С.)
Ця подія буде сприяти підвищення якості освітнього процесу надання можливості проходження здобувачами вищої освіти виробничої практики на клінічній базі, підвищення рівня професійного розвитку.