01 листопада 2023

У рамках організації практичної підготовки за освітніми програмами спеціальностей «Менеджмент», «Економіка», «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», а також реалізуючи проект взаємодії між університетом та бізнес-спільнотою задля обміну знаннями та досвідом, Центр фахових студій економічного факультету МЕГУ продовжує осінній цикл гостьових лекцій для здобувачів освіти.
Сьогодні у середу 01.11.2023 р. відбулася відкрита лекція випускника економічного факультету, заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергія Гемберга на тему: «Актуальні проблеми розвитку бізнесу та менеджменту в сучасних умовах» під час якої гість поділився своїм досвідом роботи у сфері стратегічного планування і розвитку бізнесу.
Новини
Сергій Гемберг відзначив важливу роль бізнесу у формуванні середнього класу та його внеску у підтримку економічної стійкості й соціального розвитку суспільства. Один із головних аспектів його лекції стосувався стратегічного розвитку Рівненщини. Пан Сергій розповів про досягнення обласної влади в цьому напрямі, включаючи впровадження нових економічних і соціальних проектів спрямованих на зміцнення структури господарства та підтримку місцевого населення у відповідності до smart-спеціалізацій Рівненської області. Окремо зупинившись на проблемах ведення бізнесу в умовах війни, гість підкреслив важливість адаптації та реагування на зміни у геополітичному середовищі. Він також наголосив на нових можливостях отримання грантової підтримки для бізнесу.
Доповідь викликала жваву дискусію і велику кількість запитань та відкрила нові горизонти для слухачів, надаючи інсайти щодо сучасних викликів і можливостей у сфері бізнесу й менеджменту. Колектив економічного факультету висловлює щиру подяку Сергію Сергійовичу за можливість ближче познайомитися з актуальними напрямами розвитку підприємництва для соціального та економічного розвитку країни.