16 листопада 2023

Вітаємо науковців університету проф. Марчук О.О., доц. Мельничук Л.Б., доц. Пагуту Т. І. та Поченюк Я. В. із публікацією їх статі разом  у співавторстві з колегами із Великої Британії А. Бейтс, А. Парфіт та Є. Пеізом про університетський  музей Миру в міжнародному журналі  «Journal of Peace Education» в рамках реалізації проєкту "Я голосую за мир: співпраця та співчуття під час війни" (2023, 15 Nov.) , що реалізовується із Університетом Бат Спа (Велика Британія).

МЕГУ

У статті «Peace education in a time of war: the Museum of Peace in Rivne, Ukraine as a space of memory making and hope» проаналізовано освітній потенціал музею Миру, що функціонує на базі нашого університету. У статті охарактеризовано використання його ресурсів під час проведення занять у закладах вищої освіти, представлено методику проведення екскурсій, описано досвід проведення секційних засідань в музеї Миру. Автори наголошують, що збереження миру  є стратегічним завданням, музей миру – це своєрідний духовний центр, що зберігає історичну пам'ять, пропагує  ідеали. Педагогіки миру основоположником якої є засновник нашого університету академік Степан Дем’янчук.

Бажаємо науковцям подальшої плідної співпраці в рамках реалізації міжнародних проектів із викладачами Університету Бат Спа (Велика Британія)!