16 листопада 2023

Учасники Школи педагогічної майстерності вдруге зібралися на засідання цього року. На зустрічі представники усіх факультетів обговорили важливі для викладачів теми підвищення кваліфікації через онлайн-платформи та проблемні питання оформлення наукових профілів.

Проректор з інформаційного забезпечення та інноваційних технологій навчання університету, кандидат педагогічних наук, доцент Андрій Ясінський виступив з доповіддю на тему «Інформаційні сервіси в системі підвищення професійного рівня науково-педагогічних працівників університету».
Він підкреслив важливість того, щоб працівники вищих навчальних закладів постійно підвищували кваліфікацію та удосконалювали свої знання. Зауважив, що згідно з нормами, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти зобов'язані підвищувати свою кваліфікацію не рідше одного разу на п'ять років. Також проректор поділився безкоштовними платформами, які стануть в нагоді кожному педагогічному працівнику для підвищення рівня знань.
Новини

Про типові помилки в наукових профілях розповіла присутнім директор університетської бібліотеки Ольга Підлужна. Пані Ольга детально зупинилася на 5 типових помилках в Google Scholare, окреслила стратегії покращення цитування та зауважила шляхи оновлення бібліографічних записів у профілях.

Також показала як правильно оновлювати свій профіль та видалити документи які не належать вказаному автору. Поділилася й актуальними рекомендаціями щодо покращення навиків цитування, що не менш важливо для якісного контенту. Додала директор бібліотеки, що потрібно знищити усі дублетні профілі, друкуватися в міжнародних виданнях і, звісно, англійською мовою.
Новини

Учасники засідання відзначили позитивний внесок цієї зустрічі та мають намір використати отриману інформацію для долучення до онлайн-платформ для викладачів та покращення профілів Google Scholare.