16 листопада 2023

Відкриту пару на тему «Тероризм-сучасна загроза людству» провів для здобувачів та викладачів усіх факультетів кандидат технічних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Ігор Риженко.

риженко

Лектор роз'яснив присутнім суть терміну «тероризм» та наголосив на тому, що теоретики та практики все ще мають розбіжності у трактуванні цієї глобальної сучасної проблеми.

риженко

Окреслив основні причини виникнення такого явища, серед яких фігурують військові конфлікти, невирішені соціальні, релігійні та національні проблеми, а також існування таємних та напівтаємних організацій й проблемні політичні питання. Обговорили форми і види терору, що мають специфічні характеристики та вимагають принципово різних підходів до протидії.

Риженко

Детально зупинилися на соціальних проблемах, що породжують тероризм у різноманітних його проявах, а також на заходах, що вживаються проти тероризму.

МЕГУ

На завершення заняття Ігор Миколайович навів практичні рекомендації щодо протидії тероризму, які можуть використовуватися в практичному аспекті на підприємствах та організаціях різних рівнів.