15 грудня 2022

Третє засідання Школи педагогічної майстерності зібрало учасників в університетській аудиторії. Проблеми з електроенергією та зв’язком не стали на заваді підвищення професійних навиків.

На зустрічі присутні отримали інформацію від директора бібліотеки Ольги Підлужної про відкритий доступ (open access), як засіб сприяння академічної доброчесності та можливості використання усіх можливостей, що надають такі сучасні технології.

Також учасники долучилися до практичного заняття від проректора з інформаційних систем та інноваційних технологій Андрія Ясінського щодо методичних аспектів навчання студентів із використанням візуальних середовищ. Науково-педагогічні працівники із завзяттям подискутували щодо переваг та недоліків запропонованих середовищ та поділилися досвідом їх використання.

Школа пед майстерності

Нагадаємо, що наступного семестру Школа педагогічної майстерності продовжить свою діяльність із черговими цікавими заходами.