15 грудня 2022

13 грудня 2022р. відбулася конференція за підсумками роботи Rivne IT Cluster 2022 року. У конференції взяли участь директор департаменту освіти і науки ОДА Петро Коржевський, декан факультету кібернетики МЕГУ  Валентина Юскович-Жуковська, в.о. завідувача кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів МЕГУ Юрій Лотюк.

Виконавчий директор Rivne IT Cluster Ольга Степанченко представила основні досягнення ІТ-кластеру за 2022 рік та подальший план цифровізації Рівненщини.

На панельній дискусії "Тренди цифрової трансформації на 2023 рік та можливості розвитку ІТ-спільноти Rivne IT Cluster" перед учасниками конференції виступили:

• Олександр Борняков - заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT,
фото
  • Василь Тарас - Vice President Administration Academy of International Business (AIB), Professor University Of North Carolina Greensboro, X-Culture Founder,
  • Сергій Гемберг - заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації,
  • Олег Лагоднюк - керівник з цифрової трансформації Українського Католицького Університету.
фото

Результати своєї роботи представили провідні ІТ-компанії, серед яких є стейкхолдери факультету кібернетики МЕГУ: Fugas,Реноме-Смарт, SoftServe, 32х32, Honeycomb, Habitat, ERP, Global Grid 4 Learning, Адвокатське бюро Олександри Каленської, AnyForSoft, КТС.