15 грудня 2022

Упродовж 5-12 грудня 2022 року професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат юридичних наук, доцент, академік Міжнародної кадрової академії Андрій Боровик спільно з доцентом кафедри теорії і методики журналістськоі творчості, кандидатом педагогічних наук, доцентом, член-кореспондентом Міжнародної кадрової академії Людмилою Боровик пройшли міжнародне стажування: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та доктора філософії (PhD) в країнах європейського союзу та Україні».

Боровик

Стажування проведено на базі Instytut Badawczo-Rozwojowy Lubelskiego Parku (місто Люблін, Польща) та Міжнародної фундації науковців та освітян у кількості 45 годин (1,5 кредита ECTS). Під час стажування слухачам проведено навчання за наступними темами: 1. Впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти; 2. Сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів); 3. Актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності; 4. Academic Integrity - Swansea University; 5. Ефективні політики академічної доброчесності при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії в Україні; 6. Академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетентності здобувачів вищої освіти та багатьма іншими.