15 грудня 2021

Сьогодні у малому читальному залі університетської бібліотеки відбулося  п’яте засідання Школи педагогічної майстерності. Круглий стіл на тему: «Орієнтація в інформаційному просторі -  запорука успіху сучасного викладача» дав присутнім чимало інформації стосовно діяльності Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки.

ипвчси

Головний бібліотекар відділу краєзнавства Неоніла Кожан розповіла про традиційні та електронні краєзнавчі ресурси РОУНБ. Присутні отримали коротку інформацію про історію становлення відділу краєзнавства та детально розглянули усі напрями діяльності.

вт

Особливо зацікавилися популяризацією краєзнавчих документів, що включає у себе різноманітні форми діяльності. Екскурсії та майстер-класи від фахівців одразу привернули увагу викладачів як перспективні форми взаємної роботи. Пані Неоніла коротко ознайомила із особливостями зведеного систематичного краєзнавчого каталогу та зазначила зацікавленість бібліотеки у співпраці із науковцями та представлення книг у каталозі для загального доступу. Короткий екскурс у електронні краєзнавчі ресурси дозволив викладам оцінити масштаби роботи працівників закладу та можливості до розширення співпраці у ході освітнього процесу. Оскільки РОУНБ практикує розсилку анонсів своїх заходів на електронну пошту зареєстрованим користувачам, то всі можуть слідкувати за подіями та долучатися до них.

раві

Бібліотекар відділу краєзнавства Тетяна Матушевська представила присутнім бібліографічні видання РОУНБ. Детально розповіла про структуру видань та процес їх створення. Зауважила значний внесок рівнян у різні сфері діяльності та заохотила долучатися до вивчення їх досліджень.

Дякуємо представникам Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки за цікаву зустріч та готовність до всебічної співпраці.