26 травня 2023

25.05.2023р. проректор з навчально-методичної роботи Наталія Мединська взяла участь  у Форумі регіонального розвитку Рівненщини.

Форум

Організаторами форуму виступили: Рівненська обласна військова адміністрація в партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Рівненської області, Програма розвитку ООН в Україні у рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом поєднання просування експорту з регіональним розвитком та Цілями сталого розвитку» за підтримки проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»).

Мединська Н.М.

Серед учасників форуму були представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, місцевого та релокованого бізнесу, бізнес-спільнот та асоціацій, депутати Рівненської обласної ради, міжнародних донорських організацій, профільних громадських організацій, ЗМІ.

Форум

Учасники заходу акцентували увагу на відновленні економіки та нових підходах у стратегічному плануванні, пошуках шляхів реалізації проєктів регіонального розвитку, залученні інвестицій та стимулюванні експортної діяльності в Рівненській області, посилені стійкості громад в умовах воєнного стану.