30 травня 2023

Із нагоди 50-річчя із часу початку будівництва Рівненської АЕС у навчально-практичній лабораторії «Атомна журналістика» на факультеті журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем′янчука відкрито виставку художньо-документальних книг доцента, письменника, заслуженого журналіста України Віктора Мазаного. Тут представлено, зокрема, видання «… І мить у вічність проростає», «Спалах ядра», «Рівненська АЕС: досвід експлуатації», «Корінь вогню», «Рівненська АЕС: доля». У них автор відображає історію будівництва РАЕС, етапи експлуатації, модернізаційні процеси, впровадження міжнародних стандартів надійності, роботу колективу станції задля гарантування екологічної безпеки тощо.

АУФКІЕ

На виставці також показано публікації Віктора Мазаного у науково-популярному, публіцистичному журналі «РАЕС-ПАНОРАМА», який він редагував у 1997 – 2010 роках.
Цей доробок використовують майбутні працівники медіа під час вивчення методики написання статтей, репортажів, інтерв′ю, нарисів на теми атомної енергетики.