09 грудня 2023

8 грудня 2023 року, учні 4-го класу Рівненського ліцею №15 відвідали Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука, де їх чекала надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія.

МЕГУ

Діти отримали можливість поглибити свої знання та розширити свій світогляд, оглядаючи різні експозиції університетського Природничого музею та Музею Миру. Серед всіх виставок особливою увагою учнів користувалися експозиції, присвячені російсько-українській війні, які вразили їх глибоким змістом та мистецьким виконанням. Вони стали важливим джерелом розуміння історії та важливості миру у світі.

Окрім того, маленьким гостям дуже сподобалися експозиції, що присвячені спортивним досягненням університету. Діти захоплено розглядали медалі, кубки та фотографії відомих спортсменів, які виросли з інститутом.

МЕГУ

Екскурсія стала чудовим способом навчання та відкриття нових горизонтів для молодих учнів, і Рівненський ліцей №15 дякує Міжнародному економіко-гуманітарному університету імені академіка Степана Дем'янчука за таку цікаву та педагогічно цінну ініціативу.