09 грудня 2023

Здобувачі спеціальності 017 Фізична культура і спорт ознайомились із новим напрямком у фітнесі - EMS-тренування (Electrical Muscle Stimulation) буквально перекладається як «електростимуляція м’язів».

EMS-тренування проводяться з використанням спеціального приладу, що складається з генератора електричних імпульсів і електродів. Електроди кріпляться на спеціальний жилет або одяг, що нагадує укорочений гідрокостюм, і подають електронні імпульси, які викликають мікро-скорочення м’язів (від 20 до 100 циклів в секунду).Домогтися такого результату, займаючись самостійно, неможливо. Крім того, за одне тренування по черзі спазмуються всі великі м’язові групи, що забезпечує їх рівномірне зростання і опрацювання всього тіла.

ЗФКіС

Як і будь-які спортивні напрями, EMS-тренування мають свої протипоказання. М’язова електростимуляція не рекомендується:
• Людям, у яких є кардіостимулятори або підшкірні дефібрилятори
• вагітним жінкам
• хворим на епілепсію
• Тим, хто має порушення артеріального кровообігу і захворювання серця
• Людям з ураженнями шкіри та дерматологічними захворюваннями.

ЗФКіС

Студенти безмежно вдячні Заслуженому майстру спорту з дзюдо Гусєвій Ірині Борисівні – магістру факультету здоров’я, фізичної культури і спорту,  та викладачам кафедри фізичної культури і спорту Ковалю Вадиму Вадимовичу та Сніжко Юлії Анатоліївні за організацію цікавого заняття.