07 грудня 2023

Українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.  Хустка є оберегом, символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.
Неймовірно розкішні та красиві хустини в народному стилі уквітчали сьогодні  Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука. Жіноча спільнота університету влаштувала  флешмоб з нагоди Дня української хустки.

МЕГУ

«Українська нація має звичаї, що виробилися впродовж багатьох століть і освячені віками. Українські традиції, свята, обряди, фольклор – це те, по чому розпізнається народ. В МЕГУ ми проводимо різноманітні заходи, які сприяють збереженню багатої та оригінальної нашої культури, надбаної численними поколіннями. Сьогоднішній флешмоб - це не лише чудовий спосіб нагадати про українські традиції, але й унікальна можливість поглибити знання про нашу культуру та ідентичність», – зазначила організатор флешмобу, проректор з організаційно-виховної роботи соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик.