17 жовтня 2022

17 жовтня 2022 року на юридичному факультеті було проведено гостьову лекцію на тему:  Медіація як ефективний метод вирішення спорів. Ініціатором та одним із лекторів цього заходу була Хмара Міла Василівна, адвокат, завідувач юридичної клініки, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін, яка розкрила основні аспекти сімейної медіації, процес медіації, висвітлила поняття  конфліктологічної, процедурної, комунікативної компетентностей медіатора.

Медіація

На лекційне заняття були запрошені: Махаринець Дмитро Євгенович - суддя Рівненського окружного адміністративнго суду який доповів про врегулювання спору за участью судді в адміністративному судочинстві. Бідюк Тетяна Вячеславівна - медіатор яка охоче поділилась власним досвідом  та актуальними проблемами медіації в кримінальному провалженні, Кушнір Наталія Віталіївна - суддя Рівненського районого суду Рівненської області  розкрила особливості медіації у цивільному процесі, опираючись на власний досвід довела чому процедура медіації є важливою та актуальною.У процесі заняття було обговорено  основні принципи медіації, акцентовано увагу на рисах медіації.  На завершення лекції відбулась дискусія щодо проблемних аспектів порушеного питання.